Bilgilendirme

Bilgilendirme

Jokerdoor otomatik kapı, otomatik kepenk sistemlerinde yaptığımız imalat, montaj, servis ve teknik desteğimize dair detaylı bilgilendirme sunmak istiyoruz

Jokerdoor’un Teknik Servis desteği var mı?

Evet firmamız yaptığı tüm projelerde teknik destek sağlamaktadır. Amaç kullanıcı kişi, kurum veya firmaların üründen etkin faydalanmalarını sağlamaktır.

Diğer bir amaç ise ürünün performansını ve desteğini zinde tutarak uzun ömürlü olmasını sağlamaktır.

Biz, ürünü yaptık, monte ettik bundan sonrası sizin sorununuz yaklaşımını asla benimsemedik. Bundan sonrada ret etmeye devam edeceğiz.

Bilinçli istismar olmadıktan sonra siz kullansanız dahi ürün bizim ürünümüzdür ve en güçlü performans ile çalışması bizim için esastır.

Tamir Yapıyor musunuz?

Çok eski ve deneyimli bir firmayız. Personelimizim tamir konusunda ki yeteneği hem üreticiliğinden hem de uygulamadaki kabiliyetinden gelmektedir.

Arıza tespiti ve tarifi her daim yenisini yapmaktan daha fazla enerji kaybına yol açan bir çalışmadır. Fakat biz tamir edilebilecek ürünün sağlam tamiri ile performans almanın da bir çok açıdan daha yararlı olduğunu düşünüyoruz. “Kullan at” alışkanlığından ziyade ürünün ömrünün son anına kadar değerlendir yaklaşımını esas alıyoruz.

Nasıl Tamir Yaptırabilirim?

Nasıl tabir yaptıracağınızı düşünmenize gerek yok. O sizin düşünmeniz gereken bir soru değil. Siz Joker door personeli ile irtibata geçtiğinizde arıza tespiti ve tamiri birim personelimizin işidir, görevidir, uzmanlık alanıdır.

Her Zaman Açık mısınız?

Hayati acil durumlar dışında firmamız hafta içi mesai saatleri içerisinde çalışmaktadır. Mesai saatleri içerisinde, mailimizden, telefonlarımızdan, web sitemizden bize daima ulaşabilirsiniz.

Nerelerde Şubeleriniz Var?

İstanbul merkez olmak üzere, İzmir de de şubemiz mevcuttur. Referanslarımızı incelediğinizde ülkemizin her ilinde Joker door imzalı, kapı, kepenk, panjur, bariyer, yangın kapısı gibi ürünler yaptığımızı, hizmet verdiğimizi görebilirsiniz.

Biz, tüm Türkiye’yi merkez alarak çalışıyoruz. Bu anlamda yerel değil ulusal bir firmayız. Ulusal hizmet veriyoruz.