Döner Kapı Servisi

Döner Kapı Servisi

Döner kapılar yoğun bir insan trafiğinin olduğu yerlerde kullanılmasından dolayı düzenli bakımı zorunlu olmaktadır. Düzenli bakımı da her firmanın yapamayacağını döner kapı servisi konusunda uzman firmaların yapabileceğini belirtelim. Bazı firmaların daha ucuz diye önüne gelen firmalara tamir yaptırmaları ayrıca düzenli yapılması gereken bakımları aksatmaları veya gene bu firmalara yaptırmaları kapılarda onulmaz hasarlara yol açabilmektedir.
Döner kapı servisi yetki belgesi olmadan bu işi yapan firma sayısı son zamanlarda belirgin bir artış göstermektedir. Bunda servise verilen paranın çok fazla olduğunu düşünen insanlar olduğu kadar yanıltıcı ve eksik bilgilerin de önemli bir payı vardır. Bırakın herhangi bir belge yada sertifikayı döner kapının çalışma mantığını dahi bilmeyen bu insanların yarardan çok zarar vereceği kuşku götürmezdir.
Biz sertifikalı ve yetki belgesine sahip döner kapı servisi olarak işinin ehli olmayan bu firmalardan uzak durmanızı salık veririz. Bize geldiğinizde çok kısa bir zamanda oldukça ekonomik fiyatlarla halledilebilecek olan bir arıza ehil olmayan ellerde hem çok daha uzun bir süre almakta hem de başka hasarlar yol açabilmektedirler. Hele bizim üretmiş olduğumuz kapıların bütün en ince ayrıntısına kadar her şeyini bilme avantajına sahip olmamız da hızlı sonuç almada etkili olmaktadır.
Döner kapı servisi çeşitli modellere göre ufak tefek farklılıklar gösterse de temelde aynı mantık hakimdir. Uzun kullanım sürelerine sahip bu kapılar düzgün bir şekilde monte edilmediği takdirde sık sık arıza çıkarabilmektedir. Bu montajı da elbette yetkili servislerin yapmasında fayda vardır. Senelerini bu işe vermiş deneyimli ve tecrübeli bir firmanın yaptığı montaj ile daha dün bu işe başlamış firmaların montajı arasında dünyalar kadar fark vardır. Birinde birinci sınıf bir işçilik vardır ötekisinde ise hiç bir şey yoktur.

Döner Kapı Servisi