Ers kapı, Eryapı kapı

Ers kapı, Eryapı kapı

Jokerdoor firması olarak ülkemizin yerli üretimlerinin başında gelen Ers firmasının ürünlerini de kullanmaktayız. Tamamı yerli üretim sonucu meydana gelen tam otomatik ers kapı ve eryapı kapı yüksek performans gösteren ürün yelpazesine sahiptir. Günümüzde yapı sektöründe en önemli kriter zaman olup ileri teknoloji ürünlerinin binalara uygulanmasında yeterli deneyim ve tecrübesi olmayan firmaların montaj işlemi oldukça uzun sürmektedir. Ers ürünleri ise basit kurulumu ve tüm ayarların otomatik olarak yapılması ile kendisini bir adım öne çıkarmaktadır. 3segmente ürün yelpazesine sahip olup bunlar Ers İmage, Ers hermetik ve Ers Pratik olarak isimlendirilmiştir.
Ers pratik adı gibi kullanımı son derece pratik olan bir ürün grubudur. Birçok alanda kullanıma uygun olup en çok kullanıldığı yerler hastaneler, iş hanları, alış veriş merkezleri, havaalanları, restoranlar, marketler, cafeler, oteller, kamu binaları yoğun insan sirkülasyonunun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Kendi kendisine açılıp kapanabildiği gibi bir bilgisayar veya cep telefonu yardımı ile de rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Normal kapılara göre çok daha fazla ısı ve enerji kaybını önlediği ölçülmüştür.
Hermetik kapı ise Eryapı kapı firmasının ikinci ürün grubudur. Özel tasarımı ve eşsiz mekanizma özellikleri ile bilhassa ameliyathane gibi sağlık kuruluşlarının ekstra hijyen isteyen bölümlerinde kullanımı uygundur. Hermetik kapının özel kanat tasarımı, toz tutmayan yüzey yapısı ile bakteri ve mikropların yayılmasının önünde önemli bir engeldir. Ayrıca yüksek bir ses yalıtımı sayesinde gürültülü ortam ile ayrımı net bir şekilde sağlamaktadır. Çeşitli yüzey kaplaması modelleri olup en çok beğenilenleri çelik kaplama, laminat ve Mdf kaplamadır. Ers Kapı sistemlerinin en büyük özelliği olan dışardan görünmeyen kılavuz sistemi ve özel contaları sayesinde tam sızdırmazlık mümkün olmaktadır. Kısaca anti-bakteriyel, yüksek teknolojiye sahip, kolay temizlenebilen ve tam otomatik bir kapı sistemidir.
Eryapı firmasının bir diğer ürünü olan Ers İmage ise kardeşleri gibi hem kolay montajı hem de yüksek teknolojik bir ürün olması ile göze çarpmaktadır. Ers sistem tarafından uzun yıllar uğraşılarak geliştirilen bu üründe Ers pratik gibi oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Yanakayar kapıların en önemli özelliği olan ısı ve enerji kaybını en aza indirmesi sebebi ile kullanıldığı yerlerde büyük bir ekonomik tasarruf sağlar. Bu üründe diğerleri gibi oldukça kolay bir kullanım sağlarken kalitesi ile de göz kamaştırmaktadır.
Jokerdoor firması olarak Ers yapı ve eryapı kapı ürünlerinin tedarik ve montajında en iyi hizmeti vermek için profesyonel kadrolarımızla hizmetinizde olduğumuzu belirtmekten gurur duyarız. Binanıza en doğru çözüm için uzman arkadaşımızın görüşünü almanızı tavsiye ederiz.

Ers