İşinde Uzman Firma

İşinde Uzman Firma

Jokerdoor firmasının ünü İzmir’i aşıp tüm dünyaya yayılmaktadır. Üretmiş oldukları otomatik kepenk, döner kapı, fotoselli kapı, seksiyonel kapı ve otomatik kapı modelleri ile yüksek standartlarda bir imalat yaptıkları görülmektedir. Ayrıca yapmış oldukları her işin arkasında durmaları ve uzun garanti süresi ile de sektördeki diğer firmalardan ayrılmaktadır. Bu başarılarının altında yatan elbette sadece kaliteli malzeme ve işçilik değildir. Aynı zamanda müşteri odaklı bir çalışma anlayışına sahip olmaları da oldukça belirleyicidir.
Bizim firmamızda Avrupa’da aynı kalite ve hizmet anlayışı ile faaliyet yürütmektedir. Jokerdoor’da farkımız sadece çok farklı bir alanda hizmet vermekteyiz. Bizim işimiz Antwerp’de kanalizasyon, lavabo ve boru tıkanıklıklarını (ontstopper Antwerpen)  açmaktır.
Bizim işimizde her hangi bir üretim söz konusu değildir ama müşteri memnuniyeti birinci öncelik olmak zorundadır. Bir tıkanıklığı ya da sorunu hallettim deyip te iki gün sonra aynı sorunla insanlar yüzyüze kalırlarsa bu bizim için hiç te hoş olmayacağı gibi çok da kötü bir reklam olacaktır. Bu yüzden de Antwerp kanalizasyon tıkanıklığı (riool ontstoppen antwerpen ) işini yapmak için ciddi bir deneyim ve uzmanlık gerekmektedir.
Bizim işimizde bilgi ve deneyimin yanı sıra teknolojiyi de yakından takip etmek oldukça önemlidir. Çünkü yeni çıkan bir aletin bizim sektörde nasıl kullanılacağı ne gibi yararlar sağlayacağı ilk olarak bizim yükümlülüğümüzdedir. Örneğin boru temizleme (ontstoppingsdienst antwerpen) işi bu aletler sayesinde daha kesin ve net sonuçlar vermektedir. Ayrıca büyük bir zaman kazanımı da sağlamaktadır.
Jokerdoor firması da her geçen gün kendini yenileyen yaptıkları üretimlerle sektörde çığır açan bir işletme olarak kendisini göstermektedir. Almış olduğu kalite ödüllerinin yanı sıra tüm dünyaya açılması ve birçok ileri ülkenin firmaları ile rekabet etmesi de onun ne kadar büyük bir firma olduğunu göstermektedir.