Jokerdoor Kalite Anlayışı

Jokerdoor Kalite Anlayışı

Jokerdoor firması ile kısa bir süre önce işyerlerini taşımamız dolayısı ile tanıştık. Bir dünya markası ile ilk defa çalışma şerefine nail olduk. Kendilerinin üretim ve çalışma anlayışı dolayısı ile bu başarıyı elde etmelerine şaşırmamak gerekir. Her zaman için birinci sınıf bir kalite ve müşteri memnuniyeti prensibinin firmayı buralara taşıması bizim için de bir umut kaynağı oldu.
Bizde İzmir nakliyat sektöründe aynı kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. Bilindiği üzere nakliyat sektöründe kalite diye bir kavram çok fazla kullanılmamaktadır. Biz ise bu sektörde artık yeni bir nakliyat anlayışının hakim olmasına karar verdik ve bu doğrultuda kaliteli profesyonel bir taşımacılık nasıl olmalıdır sorusu üzerine evden eve İzmir nakliyat sektöründe bir takım yenilikleri hayata geçirdik.  
Kısaca bu yapmış olduğumuz yeniliklere bir değinelim. İzmir evden eve nakliyat sektöründe ilk önceleri bir kamyon ve taşıma işini yapan insanlardan oluşmaktaydı. Artık araç gereçleri ve taşıma konusunda eğitimli personeline sahip bir firma ile hizmet vermekteyiz.
Eskiden mesafeye göre kafadan verilen İzmir nakliyat fiyatı dönemi bitmiş olup artık bir eksper yardımı ile gerçek ve değişmez bir fiyat verilmektedir. Bunu ilk uygulayan firma olarak ne kadar doğru bir iş yaptığımızı eşyalarını taşıdığımız insanların geri dönüşlerinden anlıyoruz.
İzmir evden eve sektörüne sözleşmeli ve sigortalı taşımacılık anlayışını da ilk getirenlerden birisi biziz. Sözleşme ile her iki tarafta karşılıklı güvenceye alınmış olup, sigorta ile de eşyaların her hangi bir hasar görmesi durumunda maddi kaybın önüne geçilmektedir.
Eskiden taşınma esnasında bırakın her hangi bir koli ya da ambalaj malzemesi kullanmayı eşyalar hiçbir şeye sarılmadan çıplak bir şekilde taşınırdı. Ama artık en iyi malzemelerle eşyalar güvenceye alınmış bulunmaktadır. İzmir asansörlü nakliyat ise bizimle gerçek anlamına kavuşmuştur.
Jokerdoor firmasına kaliteli üretimlerinin devamını diler. Kazançlarının daim olmasını umarız.