Jokerdooru Öneriyorum

Jokerdooru Öneriyorum

Biz amatör çalışan bir firmayız. Amatörlük acemiliğin heyecanı olarak da tanımlanabilir. Daima acemi ve amatör kalacağımız belli. Sürekli öğrenme peşinde olmak, sürekli yeniliğin ardından gitmek serüveni olacağa benziyor. Mesleğin karakteri böyle daima geriden ve daima öğrenme enerjisi gerektiren meslek bizimkisi. Hız çağındayız. Artık kuşak çatışması dört yıla kadar düştü. Babaların, annelerin evlatlarına değil kardeşine yetişemediği bir zamandayız. Daima kod takibi, daima teknik takip, daima yazılım takibi zor ama heyecanlı oluyor. Hani zamanın bir ruhu var derler bizim için de zamanın ruhu bu serüvenin hızı olsa gerek.

Türkiye’nin hemen hemen tüm illerin de referansı bulunan firmanıza, amatörce de olsa destek vermek, İzmir web Sitesi, Google üst Sıra, ,seo çalışması yürüten amatör arakdaşların için keyifli bir durum.

Jokerdoor ile en acemi zamanımızda başladık. O zamanlar her şey acemiydi. Seo yeni yeni gelişiyordu. Cep telefonları henüz yeni yeni akıllanıyordu. Web siteleri yeni yeni yaygınlaşıyordu. Bize çok müsamaha gösterdiler. Yaptığımız işlere geri dönüp baktığımızda adım adım değişimi yaşamamıza katkı sundular. Biz, öğrendiğimiz her şeyi paylaştık. Sunduk. Kimi zaman başarılı kimi zaman istenildiği başarı olmadı. Başarısız anlarda dahi bir motivasyon vardı bize Jokerdoor da. Hiçbir zaman zorlayıcı dışlayıcı değil daima ileriye daha iyisine itici rolleri oldu. Bizde işimizi aksatmadık. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Muazzam bir disiplin ve müthiş personel performansı ile işlerini yaptıklarına tanık olduk. Bu elbette bizim için çok iyi örnek oldu. İşlerini daima takip ediyorlar. Aksamasına asla izin vermiyorlar. Sorun elbette oluyor ama çözüm yaklaşımını daima hakim kılıyorlar. Jokerdoor firmasının başarılarının devamını dileriz.

Daha büyük başarıların daha büyük kazançların Jokerdoor ile olmasını temenni ederiz.

Yorumu Yazan : Veysel D.