Kepenklerdeki Değişim

Kepenklerdeki Değişim

Kepenk işyerinizin, mağazanızın, bankanızın en önemli dış tehditlerden koruma mekanizmasıdır. İnsanların dükkanlarını kapalı tuttuğu saatlerde en iyi koruma mekanizmasıdır. Ama otomatik kepenklerin piyasaya girmesi ile birlikte bu koruma bambaşka bir boyuta gelmiştir. Kullanımının kolaylığı bir yandan daha sağlam ve güvenilir olması öte yandan eski sistemlere karşı oldukça büyük bir avantaj sunmaktadır.
Biz bir işyeri açılışının lokma dökümü esnasında firmanızın ürünlerini yakından inceleme fırsatı bulduk.  Hem mağaza ile uyumu çok hoşumuza gitti hem de sağlamlığını yakından inceleme fırsatını yakaladık. Firma yetkilisinin açılışta bulunması sebebi ile ayrıntılı bilgi sahibi olduk.
Biz İzmir lokma faaliyetlerimizi genelde araç üstünde yapmamız dolayısı ile iş yerimizde çok sık bulunmamaktayız. İş yerimizde ise normal kepenk bulunmaktaydı. Jokerdoor yetkilisi ile görüşmemizden kısa süre sonra bizde otomatik kepenk sistemini kendi iş yerimize taktırdık.
İzmir’de lokma imalatı ve dağıtımı yapan yüzlerce firma bulunmaktadır. Bunların birçoğu işten anlamayan geçici konuklar olup bir diğer kesimde modernlikten oldukça uzaktır. Biz İzmir lokmacı firmalarının yenilikte öncü kuruluşu olarak her zaman üretimlerimizde ve kullandığımız araçlarda yeniliği ön planda tutmaktayız. Bu anlamda araçlarımıza otomatik kepenk sistemlerinin uyarlanması için Jokerdoor’dan bir çalışma istedik.
Düzgün üretim ve profesyonel çalışma anlayışını lokma sektöründe oluşturmaya çalışmaktayız. Fakat son zamanlarda oldukça fazla sayıda ortaya çıkan korsan firmalar yüzünden ciddi bir haksız rekabet ile uğraşmak zorundayız. Bu firmaların sektöre verdikleri en büyük zarar İzmir lokma fiyatı konusundadır. Kalitesiz üretimlerini ucuz diyerek pazarlamakta ve birçok insanın kafasını karıştırmaktadırlar.
Bu korsan firmaların bırakın iyi bir lokma dökmeyi lokma çeşitlerinin arasındaki farkı dahi bilmemektedirler. Örneğin bu insanlara İzmir saray lokma döktürmeye kalktığınızda size halka lokma dökmeleri bile şaşırtıcı olmayacaktır. Jokerdoor firmasına profesyonel iş hayatında başarılar dileriz.