Otomatik Kapı Fiyatı

Otomatik Kapı Fiyatı

Otomatik kapı fiyatı araştırması yapıyorsanız, fiyat aldığınız size fiyat veren firmanın yasal firma olup olmadığını merak eder misiniz? Ülkemizde yeterince kamu denetimi ve ticari ahlak zaafı olduğundan yasal olmayan, tüzel kimliği ve kişiliği bulunmayan korsan otomatik kapı firmaları var. Korsan otomatik kapı fiyatı veren firmaların fiyatı da elbette afaki olacaktır. Bu ne demek?

Otomatik kapı fiyatını belirleyen şey, otomatik kapının yapımı, imalatı, montajı süresinde malzeme, emek, zaman oluşan zaman gideri ve firmanın kar payıdır. Korsan firmalar yasal olmadıklarından vergi gideri yapmamaktadırlar. Vergi ödememektedirler. Çalışan personellerinin sigortasını yapmadıklarından sigorta gideri de ödememektedirler. Sigortasız eleman çalıştırmaktadırlar. Sigortasız hali ile gündelik ve ucuz ücrete çalıştırılmaktadır. Genelde elektrik ve suyu da kaçak kullandıklarından o giderden de kurtulmaktadırlar. Tüm bu giderlerden kalem, kalem kaçtıklarından, doğal olarak size inanılmaz gelecek düzeyde ucuz otomatik kapı fiyatı vermektedirler. Fatura da kesmezler. Hali ile size garanti de sunmazlar. Hatta 150 gün veya bir ay sonra bu firmayı tekrar aradığınızda bulmanızda imkansızdır. Bu firmalar genelde “kaptı, kaçtı” esası üzerinden çalışırlar.

Otomatik kapı fiyatı sorduğunuz firmaya tüzel kimliğini sormaz iseniz, vergi kaydını maliye kaydını sormaz iseniz korsan firmaların ucuz otomatik kapı fiyatı tuzaklarına düşmeniz içten bile değil. Bu tuzağa karşı biz uyarıyor ve bilgilendiriyoruz. Siz, “hayır illa da ucuz, çok ucuz olsun” diyorsanız, tercih, karar elbette sizindir.

Otomatik kapı fiyatı için bize ulaştığınızda önce kurumsal kimliğimizden emin olmanızı sağlarız. Referanslarımız sitemiz dahil ülkenin her yerinde göz önündedir. Biz önce başlangıç otomatik kapı fiyatlarını veririz. Otomatik kapı fiyatı kapı ölçüsüne, kanının kullanımına, kapının modeline göre değişir. Burada, otomatik kapı fiyatı 1000 TL, 2000TL gibi rakamlarla sizi yanıltmak istemeyiz. Kafa karışıklığına da yol açmak istemeyiz. Bize ulaştığınızda biz, kullanım amacınızı, kapı ölçüsünü, kapı modelini etüt ettikten sonra size otomatik kapı fiyatını sunacağız. Tüm işlemlerimiz karşılığında fatura mutlaka kesilir. Fiyat ve iş teklifimiz üzerinde söz ile anlaştığımızda sözlü anlaşmamız muhakkak yazılı hukuki sözleşmeye dönüştürür imza altına alırız.