Otomatik Kepenk Çeşitleri

Otomatik Kepenk Çeşitleri

Jokerdoor olarak bütün otomatik kepenk çeşitleri üretimini gerçekleştirmekteyiz. Genelde kullanıldıkları yere ve kullanılan malzemeye göre çeşitlilik göstermektedir. Fakat bütün otomatik kepenkler aynı mekanizma ile çalışmaktadırlar. Hepsi de ya uzaktan kumanda ile otomatik olarak açılıp kapanmakta veya bir düğme yardımı ile açılıp kapanmaktadır.
Otomatik kepenk çeşitleri hepsi aynı sağlamlıkta ve kalitede olup Jokerdoor garantisi altında satılmaktadır. Kullanılan malzemeler her birinde birinci sınıf kalitede olup zorlu hava ve çevre şartlarına uzun süre rahatlıkla dayanmaktadır. Herhangi bir nedenle oluşabilecek aksaklık ve arızaların anında müdahalesi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.
Jokerdoor çalışma ve iş prensibi hiçbir zaman iş bitimine kadar olmayı ömür boyu süren bir iş dostluğunun başlangıcı olarak değerlendirilmektedir. Üretmiş olduğumuz bütün kepenk çeşitlerimizde bu prensip doğrultusunda uzun yıllar garantimiz altındadır.
Ayrıca başka firmaların üretmiş olduğu kepenk çeşitlerinin arıza ve bakımında da firmamız en büyük yardımcınızdır. Gerekli durumlarda parça değişimi ve tamiratını en doğru bir şekilde yerine getirmekteyiz.
Otomatik kepenk çeşitleri kapı, pencere ve garaj kapısı olarak kullanıldıkları yer bakımından üçe ayırmak çok da yanlış olmaz. Garaj kepenklerinde bir fotosel yardımı ile araç garaja yakınlaştığı zaman otomatik olarak açılması sağlanmakta aracın geçişi tamamlandığında ise gene kendiliğinde kapanışı gerçekleşmektedir.
Pencere ve kapı sistemleri ise daha çok bir kumanda vasıtası ile kullanıcının isteği doğrultusunda açılıp kapanması sağlanmaktadır. Kapı kepenkleri en çok mağaza ve iş yerlerinde kullanılmasına karşın güvenlik amaçlı olarak daha çok Avrupa’da evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.  
Her ne çeşit olursa olsun bütün Jokerdoor kepenk sistemleri en son teknoloji ve hammadde ile üretilmekte olup sırlar boyu gönül rahatlığı ile kullanımı mümkündür. Sizde evinizde, mağazanızda, iş yerinizde bu yüksek teknolojinin nimetlerinde faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmektir.

Otomatik Kepenk Çeşitleri