Profesyonel Anlayışın Başarısı

Profesyonel Anlayışın Başarısı

Jokerdoor firması profesyonel firma anlayışının ülkemizdeki en iyi örneklerinden birisidir. Kendileri ile iş yerimizin kepenginin yapılması sırasında tanıştık. Profesyonel bir firmada olması gereken bütün özellikleri ve incelikleri bizzat deneyimleme şansına sahip olduk. Bizde lokma firması olarak aynı profesyonel anlayış doğrultusunda çalıştığımızı belirtelim.
Firma ile ilk tanıştığımız andan itibaren bize olan ilgileri ve yaklaşımı son derece nazik ve anlayışlı idi. Kepenk yaptırmak istediğimizi söylediğimizde hemen adresi alarak bir arkadaşı yönlendirdiler. Gelen arkadaş yaptığı inceleme ve ölçümler sonrasında bize modellerini göstererek bir fiyat verdi. Belirtilen süre sonunda da kepengimizin montajını gerçekleştirdiler.
Bizde bizi arayan hayır sahiplerine doğrudan İzmir lokma fiyatı vermek yerine nerede, kaç kişilik ve hangi hizmetimizi alacaklarını sorarak bir fiyat belirlemekteyiz. Şehir merkezine olan mesafeyi dikkate alarak kaç kişilik lokma dökülecek ise ona göre bir fiyat veriyoruz.
Lokma dökümü yapan firmaların sayısındaki artış göz önüne alındığında İzmir lokma sektöründe bir patlama yaşandığını söylemek çok da yanlış olmaz. Fakat bu durum kaliteli lokma dökümünde de bir artış anlamına gelmemektedir. İşin acemisi profesyonellikten uzak birçok firmanın da sektöre doluşmasına neden olmuştur.
İzmir lokmacı olabilmek için ya babadan oğula bu mesleği öğreneceksiniz ya da iyi bir ustanın yanında bu işe yıllarınızı vereceksiniz. Yoksa bir araç alarak üzerine lokma tezgahı koyup lokmacı olunmuyor. Bu gaflete düşen insanlar ya kısa sürede aracını devretmek zorunda kalıyor veya aracını başka işlerde kullanmanın yolunu aramaktadır.
Jokerdoor nasıl otomatik kepenk, kapı gibi sıradan üretimlerinin yanı sıra seksiyonel kapı gibi ciddi uzmanlık gerektiren üretimler gerçekleştiriyor ise bizde İzmir saray lokma gibi her lokmacının yapamayacağı üretimlere imza atıyoruz. İyi bir lokmacı için basit görünen bu tatlı işin acemisi tarafından oldukça zorlanan bir üretimdir.
Jokerdoor firmasına profesyonel anlayışlarından dolayı tebriklerimizi iletiriz.