Teknolojiye Hakim Olmak

Teknolojiye Hakim Olmak

Jokerdoor firmasının teknolojiye bu kadar hâkim olması Avrupa’da dahi böylesine bir teknoloji kullanılmadığını sevinerek belirtmeliyim. Ben Avrupa’da çalışan bir gurbetçiyim geçen sene almış olduğum yazlığın garaj kapısına otomatik bir kepenk yaptırmak için tanıştığım Jokerdoor firmasının profesyonellik anlayışı ve teknolojiye olan hâkimiyetine şahit oldum. Kısa sürede imalatı bitirip sorunsuz bir montaj gerçekleştirmelerinde çalışan personelin bilgi ve deneyimi kuşkusuz yabana atılmamalıdır.
Benim firmam Belçika’da kanalizasyon tıkanıklığı (ontstopper antwerpen olarak adlandırılan) açma işi yapmaktadır. Bu işte kullandığımız alet ve cihazlar ileri teknoloji ürünü olup bunları herkesin kullanması mümkün olmamaktadır. Ya bu işin eğitimini alacaksınız ya da çekirdekten yetişmeniz gereklidir.  
Avrupa teknolojik ilerlemede Türkiye’nin çok çok ilerisindedir. Fakat otomatik kapı ve kepenkte ülkemizin geldiği durum Avrupa’ya ihraç edebilecek seviyededir. Sadece üretilen ürünler değil aynı zamanda çalışma anlayışı olarak ta Jokerdoor firması Avrupa standartlarının dahi üstünde bir hizmet vermektedir. Bizim kanalizasyon tıkanıklığını aşma (riool ontstoppen antwerpen) konusunda gösterdiğimiz profesyonellik anlayışı ile örtüşen bir yaklaşım söz konusudur.
Bizim işte en zor bölüm olan tıkanan boruları açma ve temizleme işleminde (ontstoppingsdienst antwerpen) ileri teknoloji ürünü aletlerden faydalanmamız şarttır. Bunlarla sorunu kısa sürede saptayıp ona göre çözüm üretmekteyiz. Jokerdoor firması da yapmış oldukları fotoselli kapılar ile işlerine ne kadar hakim olduklarını göstermektedir.
Otomatik kapı ve kepenk sistemlerinin ülkemizde bu kadar yaygınlaşmasında elbette başarılı sonuçlar alınmasının etkisi büyüktür. İleri teknoloji ürünleri olan bu sistemler her geçen gün daha da geniş bir uygulama alanı bulmaktadır. Jokerdoor firması ise her geçen gün kendini daha da yenileyerek küresel ölçekte bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Kendileri ile ne kadar övünsek azdır. Başarılarının devamını dileriz.