Ziyaretçi Yorumları

Ziyaretçi Yorumları

Web sitemize yazan bir çok firma ve insanın yorum ve değerlendirmelerini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Neden? Çünkü bu hem yorumu, eleştiriyi, öneriyi yazana saygıdır hem de okumak isteyene saygıdır. Sizde yazarsanız sizin yazdığınızda elbette paylaşım için değerlendirilecektir.

Ziyaretçi Yorumları Neden Önemlidir?

Ziyaretçi yorumları size doğrudan bilgi sunar.

Bilgisini deneyimine dayanarak sunar.

Joker door bir iş yerine örneğin kepenk yapmışsa, o iş yeri aldığı bu hizmet sürecine ve yapılan kepenk üzerine düşüncelerini paylaşıyor. Sanal değil. Soyut fikir değil. Bizzat deneyimlediği somut gerçeklik ve realitedir.

Bu elbette firmamız ile yeni tanışacaklar için en doğru bilgilendirme yöntemidir.

“Aynası iştir kişinin” diye bir deyim var. Bu olduğu gibi firmalara da uyarlanabilir. Firmaların da aynası yaptıkları işleridir.

Biz de Hakkari, İstanbul, Edirne, İzmir, Antalya, Konya ülkemizin her şehrine otomatik kapı, otomatik kepenk, döner kapı veya panjur ya da otomatik kepenk yaptık.

Yaptığımız işlerden sonrası aldığımız yorumları paylaşıyoruz.

Niçin Yorum yazılır?

Günümüz dünyası bilgi çağı olduğu kadar bilgi kirliliği çağıdır aynı zamanda. Bilgi kirliliğine karşı en etkili yol somut, reel deneyimleri paylaşmaktır.

Çok güçlü olan firma büyük reklam kampanyası ile bizi yanlış yönlendirmeye çalışabilir. O firmanın hizmetini alan veya ürününü kullanan tek bir insanın olumsuz yorumu devasa reklamını yerle bir edip gerçek yüzünü teşhir edebilir.

Çok kaliteli hizmet veren firma haksız rekabetin koşullarından kaynaklı kendini yeterince tanıtıp yeterince kazanamayabilir. Kaliteli hizmet ve doğru bilgi, sağlıklı yorumlar iyi hizmet veren firmaya destek sunabilir.

İyi Hizmet Alacağımız Firmayı Seçmek

Yorumlar da hizmeti nasıl aldığımızı, memnun kalıp kalmadığımızı, tavsiye edip etmediğimizi yazarız. Amacımız iyi hizmet alacağı firmayı bulmayan yurttaşa katkı sunmak, bu firmaya dair bilgilendirme yapmaktır.

İyi hizmet alacağımız firma tercihi için yorumlar ışık tutar, tercihe, seçime katkı sunar.